Vail Fabric Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 45 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Vail |
| Features | Fabric |
Vail Fabric Chair and a Half
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Vail |
| Features | Fabric |
Vail Leather Chair
| Weight | 68 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 45 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Vail |
| Features | Leather |
Vail Leather Chair and a Half
| Weight | 94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 35 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Vail |
| Features | Leather |



