Today’s Hours Getting Hours
L542 Galvin Chair
| Dimensions | 41 × 30 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |
Sandy Wing Chair
| Brand | Uttermost |
|---|---|
| Color | Black, White |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
28210 Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
35210 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
915810BDSC New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Baylor Leather Chair
| Dimensions | 40 × 43 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |



