Yarkland Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown, Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Yonts Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
028210 Chair
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 36 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
21910 New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
915810BDSC New Traditions Chair
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Baylor Leather Chair
| Dimensions | 40 × 43 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Traditional |



