Today’s Hours Getting Hours
Serena Accent Chair
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 26 × 36.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black, White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century, Modern |
Shipley Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Shipley Swivel Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue, White |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Contemporary, Modern |
Sky Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37 × 33 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern, Transitional |
Sky Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 43 × 33 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern, Transitional |
Sky Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 41 × 33 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern, Transitional |
Stella Chair
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern, Transitional |
Thomas Chair
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 38 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Wade Accent Chair
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 37 × 37.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Walnut Grove Slipper Chair
| Dimensions | 31.5 × 25.5 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Mid-Century, Modern |
Walter Swivel Chair
| Dimensions | 35 × 31 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Nailheads, Swivel |
| Style | Modern |
Yonts Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |










