Today’s Hours Getting Hours
Bexley Chair
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Traditional |
Bexley Loveseat
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Traditional |
Bexley Loveseat
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Brett Chair with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Brett Loveseat with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Brett Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |
Brooks Loveseat with Nails
| Dimensions | 39 × 66 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads |
| Style | Traditional |
Brooks Loveseat with Nails
| Dimensions | 39 × 66 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Brooks Sofa with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Carson Chair 7936-10
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Carson Leather Chair B3936-20
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Carson Leather Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Carson Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Carson Sofa
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 91 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Casual Retreat Sofa 742950
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Transitional |














