Today’s Hours Getting Hours
4C06 Jay Loveseat
| Dimensions | 38 × 63 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Casual |
52410 Chair
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 31 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Traditional |
5304LNR Salem Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
6C00-04 Cooper Chair
| Dimensions | 41 × 44 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
9X09LR Queen Sleeper Sofa
| Dimensions | 39 × 80 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Sleeper, Upholstered |
| Style | Traditional |
Allure Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Arlo Reclining Sofa
| Weight | 344 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Reclining Furniture, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Astra Power Reclining Sectional with Power Headrests
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Console, Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Motion, Power Recline, Reclining, Storage, Upholstered, USB |
| Style | Contemporary |
Barnett Power Reclining Sofa with Power Headrests and Lumbar
| Dimensions | 42 × 87 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Lumbar, Recline, Reclining Furniture, Upholstered, USB, Zero Gravity |
| Style | Transitional |
Barringer Chair
| Dimensions | 41.5 × 36 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Upholstered |
| Style | Transitional |
Bay Bridge Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Traditional |
Bay Bridge Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Upholstered |
| Style | Traditional |
Bay Bridge Chair
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Upholstered |
| Style | Traditional |
Bay Bridge Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered |
| Style | Contemporary |










