
ZG5 Zero Gravity Recliner with Air Massage and Heat Pad
$5,106.00 Original price was: $5,106.00.$3,298.99Current price is: $3,298.99.
2907M Hutton Medium Cocktail Ottoman
Call for Price
9X09LR Queen Sleeper Sofa
"*" indicates required fields
Description
Inviting and uncommonly versatile, Norris has a laid back attitude. This collection flaunts its transitional look with its track arm, wooden block leg, and plush seat. This silhouette is available as a sofa, loveseat, chair, queen sleeper, and floating ottoman chaise. Also available as a leather queen sleeper.
Additional information
| Dimensions | 39 × 80 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Sleeper, Upholstered |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Jaden Queen Sleeper
| Dimensions | 38 × 89 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Maroon |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Loft Living Mannie Sleeper Sofa
| Weight | 60.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Studio C Essentials Sleeper Sofas
Studio C Essentials Sleeper Sofas
Studio C Essentials Sleeper Sofas
Tripp Twin Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Multicolored |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.