Helen Recliner with Nails
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Beige, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Recline, Reclining Furniture, Wood |
| Style | Transitional |
Holden Queen Sleeper
| Dimensions | 36 × 81 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Transitional |
Huck Double Reclining Loveseat
| Dimensions | 38 × 67 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Customizeable, Grey |
| Features | Customizeable |
| Style | Transitional |
Huck Double Reclining Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Casual, Transitional |
Izzie Chair
| Dimensions | 39 × 40 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Jackson Swivel Chair
| Dimensions | 36 × 32 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Jaden Queen Sleeper
| Dimensions | 38 × 89 × 37 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Maroon |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |




