Double Reclining Loveseat EZ4F03
| Dimensions | 38 × 59 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Double Reclining Sofa EZ1A01
| Dimensions | 37 × 79 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Double Reclining Sofa EZ4F01
| Dimensions | 38 × 81 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Durango Power Motion Sofa
| Dimensions | 43 × 90 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Durango Power Recliner
| Dimensions | 41.5 × 37.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Durango Wall Recliner
| Dimensions | 43 × 39 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Traditional |


