Paula Deen Chair and a Half P735620BD
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 42 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Paula Deen Chair P023910BD
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Paula Deen Chair P080800BD
| Dimensions | 22 × 27 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Blue, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Coastal, Cottage |
Paula Deen Chair P080810BD
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Coastal, Cottage |
Paula Deen Fargo Sofa
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 100 × 40 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Paula Deen P012210BD Chair
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 32 × 38 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige, Brown |
| Features | Fabric, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Paula Deen P047510BD Chair
| Dimensions | 36.00 × 35.00 × 40.00 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Paula Deen Sectional P7356BD-Sect
| Dimensions | 104 × 127 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Paula Deen Three Cushion Sofa P735650BD
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 100 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |












