Paula Deen Wood Trim Chair P036410BD
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |
Paxton Loveseat
| Dimensions | 39 × 60 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Customizeable |
| Features | Customizeable |
| Style | Transitional |
Paxton Sofa
| Dimensions | 39 × 80 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown, Customizeable |
| Features | Customizeable |
| Style | Transitional |
Paxton Sofa
| Dimensions | 36 × 85 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Mid-Century Modern |
Pharris Push Back Chair
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Recline, Reclining Furniture |
| Style | Transitional |

