Charlotte Fabric Power Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 33 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Charlotte |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest |
Classic Nocturne Fabric Perfect Match Power Gliding Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 34 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Classic |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest |

