Drew Fabric Chair
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Drew |
| Features | Fabric |
Drew Fabric Loveseat
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 59 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Drew |
| Features | Fabric |
Drew Fabric Sofa
| Weight | 144 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 85 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Drew |
| Features | Fabric |


