Woodlands Small Roll Arm Wall Recliner
| Dimensions | 42.5 × 32.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Woodlands Track Arm Manual Recliner
| Dimensions | 41.5 × 34 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Manual Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Woodlands Track Arm Power Recliner
| Dimensions | 41.5 × 34 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Woodlands Track Arm Wall Recliner
| Dimensions | 42.5 × 34 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Leather, Power Recline, Recline, Wood |
| Style | Traditional |
Belle Fabric Power Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Belle |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Belle Fabric Power Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Belle |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Belle Fabric Power Rocking Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Belle |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Rocking |
Belle Fabric Power Rocking Recliner
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Detail Color | null |
| Style | Traditional |
| Collection | Belle |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Rocking |

