Today’s Hours Getting Hours
Airy 3734
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Modern |
Airy Leather Power Reclining Sectional
| Dimensions | 121 × 143 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power Recline, Recline |
| Style | Modern |
Allure Sectional With Chaise
| Dimensions | 122 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Allure Track Arm Bench Seat L-Shaped Sectional
| Weight | 366 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 119 × 119 × 35 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Anson Track Arm L-Shaped Sectional
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 113 × 37.5 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Stylish Living Room Sectionals
When it comes to your living room furniture, you want high-quality items that provide comfort and suit your style. Interiors Home has a broad selection of stylish sectional sofas that are easy to set up and offer value for your money.
Sectional Sofas for Every Home
Explore our modern and traditional sectional sofas with left or right chaises. Whether you prefer cool or warm colors, large recliners, small sectionals, corner chairs or full sets, we have the variety you need.
The Interiors Home Difference
At Interiors Home, we provide top-quality furniture so you can fill your home with carefully designed and curated items. Here’s what our customers like:
- Complimentary design services to make your space your own
- Price points for every budget and taste
- Durable quality you can feel
Purchase Your Sectional Couch Today
Buy your sectional sofa today. You can also join our mailing list to be the first to know about our sales and special offers.










