Blanchard Fabric Sofa
| Weight | 151 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Blanchard |
| Features | Fabric |
Bond Fabric Sofa
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 81 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Bond |
| Features | Fabric |
Bryant Fabric Sofa
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Bryant |
| Features | Fabric |

