Eleanora Fabric Large Three-Cushion Sofa
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 98 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Collection | Eleanora |
| Features | Fabric |
Eleanora Fabric Large Three-Cushion Sofa
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 98 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Eleanora |
| Features | Fabric |
Eleanora Fabric Sofa
| Weight | 151 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 85 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Collection | Eleanora |
| Features | Fabric |
Eleanora Fabric Sofa
| Weight | 151 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 85 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Eleanora |
| Features | Fabric |