Today’s Hours Getting Hours
Mahala Table Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 15.38 × 19.5 in |
| Color | Antique Gold Finish, Brown/Beige, Metallic |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Traditional |
| Shape | Round |
| Series Features | Antique gold finished metal table lamp. Rectangle hardback shade. 3-way switch. (1) E26 socket, type A bulb recommended – 150 watts max or 25 watts max CFL. |
| Brand | Ashley Furniture |
Nahla Sculpture
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.75 × 16 × 17 in |
| Color | Antique Gold Finish, Black/Gray, Metallic |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Shade | Dark |
| Shape | Other |
| Series Features | Sculpture. Antique Gold and Black Finished Metal. Due to the hand crafted nature of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |

