Today’s Hours Getting Hours
Lisburgh Wall Art
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.75 × 39 × 3 in |
| Color | Black/Gray, Blue, Blue/Gray/White, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Shape | Square |
| Series Features | Abstract design in shades of blue, gray, white and taupe. Gallery wrapped canvas. Hand painted embellishment. D-ring bracket for hanging. Hangs 4 ways. Due to the hand crafted nature of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |
Breckin Wall Art
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 53.5 × 40.25 in |
| Color | Black/Gray, Blue, Blue/Gray/White, White |
| Assembly | No Assembly Required |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Series Features | Abstract landscape design in shades of blue, gray and white. Framed gallery wrapped canvas. Hand painted. D-ring bracket for hanging. Horizontal hanging only. Due to the hand crafted nature of this product, some variations may occur. |
| Brand | Ashley Furniture |

