Nerviano Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 30.25 in |
| Color | Black/Gray, Gray |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
Ballinasloe Platinum Recliner
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 34 in |
| Color | Black/Gray, Platinum |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
Nerviano Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.75 × 32 × 30.25 in |
| Color | Brown/Beige, Chocolate |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
Nerviano Recliner Mocha
| Brand | Ashley Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual, Transitional |
| Features | Fabric, Manual Recline |




