Brookhaven Console Table
| Weight | 52.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 52 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Brookhaven |
| Features | Storage |
| Weight | 52.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 52 × 30 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Brookhaven |
| Features | Storage |