Bourges Console Table, 2 Cartons
"*" indicates required fields
Description
A classic black and white combination with transitional style, the Bourges console table features a honed white marble slab top with an iron base in satin black. Because of the natural characteristics of marble, each piece will have unique veining patterns.
Additional information
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 36 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Bourges |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Everywhere Console Table
Cypress Teak Root Console Table
| Dimensions | 20 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Odette Console Table
| Dimensions | 15.75 × 41.5 × 31 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.