Kamala Console Table
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 54 × 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kamala |
| Features | Storage |
Leesburg Demilune Hall Console
| Weight | 100.31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 60 × 32.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Leesburg |
| Features | Storage |