Lincoln End Table
| Dimensions | 26 × 20 × 23 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Arts & Crafts (Prairie-inspired) |
| Collection | Lincoln |
| Features | Storage |
Lyra End Table
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 21 × 24 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Lyra |
| Features | Storage |