Stowe Floor Lamp
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Stowe |
| Features | Fabric |
Strait Leather Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 36 × 44 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Strait |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |

