Pierre Dining Table
Call for Price
Round Cocktail Table Base
$481.00 Original price was: $481.00.$318.99Current price is: $318.99.
Structures Double Door Storage – Complete
"*" indicates required fields
Description
The components of the Structures Wall System provide endless options for entertainment, office dining and living room storage. Options include quadruple widths; low, mid to tall height; open, wood door, glass door, and drawer components.
Additional information
| Dimensions | 20 × 56 × 33.25 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Black |
| Detail Color | Metal |
| Style | Transitional |
| Collection | Structures |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Structures Double Bookcase – Complete
Structures Double Display Cabinet – Complete
Structures Double Door Bookcase – Complete
Structures Double Mid Height Bookcase – Complete
Structures Double Mid Height Display – Complete
Structures Double Storage Bookcase – Complete
Structures Double Storage Console – Complete
Structures Single Bookcase Cabinet – Complete
Related products
Americana Modern – Cotton 92 In. Tv Console With Hutch And Led Lights
Americana Modern – Cotton 92 In. Tv Console With Hutch, Backpanel And Led Lights
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console With Hutch And Led Lights
Bella 4-piece Estate Wall
Abode Wagner Four Door Console
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.