Trentino Table Lamp, Black
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trentino |
| Features | Fabric |
Triple Cloud Bench
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 61 × 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Triple |
| Features | Fabric |
Twilight Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Twilight |
| Features | Fabric |