Two’s Company Sculpture
"*" indicates required fields
Description
Solid cast iron sculpture features intricate molded details in a hand applied antique brass and rustic dark bronze finish.
Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 5 × 20 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Two’s |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Bertrand Accent Table, Shagreen
Cyprien Table Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Cyprien |
| Features | Fabric |
Drexel Accent Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Industrial |
| Collection | Drexel |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.