Arlo Fabric Recliner
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric |
Arlo Leather Power Reclining Loveseat
| Weight | 309 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 60 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Leather, Power, Power Reclining |
Atlantica Table Lamp
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Atlantica |
| Features | Fabric |








