Escort Buffet Lamp, Brass
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Detail Color | Brass / Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Escort |
| Features | Fabric |
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Detail Color | Brass / Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Escort |
| Features | Fabric |