Keoghan Table Lamp
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Keoghan |
| Features | Fabric |
Kerrie Fabric Power Recliner
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Kerrie |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Kerrie Fabric Power Reclining Loveseat
| Weight | 206 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 62 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Kerrie |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Kerrie Fabric Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Kerrie |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Kerrie Fabric Recliner
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Kerrie |
| Features | Fabric |




