Sanctuary Queen Upholstered Bed
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 71.5 × 76.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Beige |
| Style | Traditional/Formal |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Sanctuary Thin Console-Amber Sands
| Weight | 88.19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.75 × 60 × 36 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |