Veda Fabric Chair
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Veda |
| Features | Fabric |
Venture Fabric Chair
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Venture |
| Features | Fabric |

