Winston Fabric Chair
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |
Winston Fabric Chair and a Half
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 55 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |

