Rhapsody Bachelors Chest
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 42 × 36.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Power |
Rhapsody Five Drawer Chest
| Weight | 223.77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 43 × 60.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Rhapsody |
| Features | Storage |
Sanctuary Bachelors Chest
| Weight | 102.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 34 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Brown |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |