Randall Fabric Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 51 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Randall |
| Features | Fabric |
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |
