Monacan Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Monacan |
| Features | Fabric |
Mondovi Floor Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 61 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Mondovi |
| Features | Fabric |
Monette Table Lamp
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Monette |
| Features | Fabric |
Montagu Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Montagu |
| Features | Fabric |
Moray Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Moray |
| Features | Fabric |