Perspective Dining Chair
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 25 × 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Perspective |
| Features | Fabric |
Pikes Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Pikes |
| Features | Fabric |