Pi Outdoor Ottoman 36″ – Special Order
Special order available in Sunbrella and InsideOut fabrics
"*" indicates required fields
Description
Special order available in Sunbrella and InsideOut fabrics; This product is temporarily unavailable in the customization tool. Our team is working to add it to the tool soon.
Product Details
| Special order available in Sunbrella and InsideOut fabrics | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 37 × 37 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Coastal Living Outdoor |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bottega Outdoor Ottoman – Special Order
Brooke Outdoor Chair – Special Order
Brooke Outdoor Ottoman – Special Order
Brooke Sofa 84″ Outdoor – Special Order
Burke Outdoor Swivel Chair – Special Order
Coastal Living Outdoor Edisto Cocktail Table
Coastal Living Outdoor Edisto Side Table
Coastal Living Outdoor Geneva End Table
Related products
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Lachlan Cocktail Ottoman
| Dimensions | 24 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Madison – Sequence Lake Ottoman
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.