The Bump – Anza Espresso Ottoman
"*" indicates required fields
SKU:
SBMP#900-AZES
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Anza Espresso, Brown, Ottomans & Poufs, Parker House
Description
Layer on the style with the effortless sophistication of The Bump. Its tailored square silhouette will complement and elevate your living space, offering a warm, welcoming aesthetic. Contrasting fabric coordinates with the modular sectional of the same name.
Additional information
| Dimensions | 34 × 40 × 15.75 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Anza Espresso |
| Style | Contemporary |
| Collection | The Bump |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
CM Leather Ottomans & Poufs
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Madison – Sequence Khaki Ottoman
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.