Vetralla Floor Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Vetralla |
| Features | Fabric |
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Vetralla |
| Features | Fabric |