Veda Fabric Chair
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Veda |
| Features | Fabric |
Veda Fabric Loveseat
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 60 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Veda |
| Features | Fabric |
Veda Fabric Loveseat
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 60 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Veda |
| Features | Fabric |
Veda Fabric Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Veda |
| Features | Fabric |
Veda Fabric Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 86 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Veda |
| Features | Fabric |
Veda Fabric Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 86 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Veda |
| Features | Fabric |
Venture Fabric Loveseat
| Weight | 97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 58 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Venture |
| Features | Fabric |
Venture Fabric Sofa
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 82 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Venture |
| Features | Fabric |
Vercana Table Lamp, 2 Per Box, Priced Each
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Vercana |
| Features | Fabric |



