Sienna Accent Chair
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 27 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sienna |
| Features | Fabric |
Sienna Buffet Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sienna |
| Features | Fabric |