Sayre Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sayre |
| Features | Fabric |
Score Fabric Power Lift Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 36 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Score |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest |
Score Fabric Power Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 36 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Score |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest |
Score Fabric Power Reclining Loveseat with Console & Power Headrests & Lumbar
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 74 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Score |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Score Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests & Lumbar
| Weight | 296 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Detail Color | Beige/Tan |
| Style | Transitional |
| Collection | Score |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Scouts Table Lamp, White
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Scouts |
| Features | Fabric |
Sculpt Dining Chair, Sand, 2 Per Box, Priced Each
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sculpt |
| Features | Fabric |




