Selvino Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Selvino |
| Features | Fabric |
Sepia Buffet Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sepia |
| Features | Fabric |
Serendipity Fabric Full Sleeper
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 70 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Serendipity |
| Features | Fabric |
Serendipity Fabric Sleeper
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 78 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Serendipity |
| Features | Fabric |

