Sky Fabric Chair
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 41 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |
Sky Fabric Loveseat
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 58 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |
Sky Fabric Loveseat
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 62 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |
Sky Fabric Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |
Sky Fabric Sofa
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 83 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |
Sky Fabric Sofa
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 34 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Sky |
| Features | Fabric |
Slate Indoor-outdoor Table Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Slate |
| Features | Fabric |






