Today’s Hours Getting Hours
Leather Sectional L7565BDPIL-SECT
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Nailheads, Wood |
| Style | Traditional |
Leighton Accent Chair
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 36 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Black, Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wicker, Wood |
| Style | Transitional |
Leland 3906-62
| Dimensions | 39 × 81 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Modern |
Lennox Ottoman
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Lennox Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Leonard Push Back Recliner
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Leather, Nailheads, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |
Leonard Push Back Recliner
| Dimensions | 39 × 34 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Manual Recline, Recline |
| Style | Traditional |
Levitate Sofa w/Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Leather, Power, Power Recline, Reclining, USB |
| Style | Casual, Transitional |














