Today’s Hours Getting Hours
Parkway Dresser
| Weight | 239 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 69 × 32.25 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Transitional |
Parkway Dresser Mirror
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.25 × 35.3 × 39.3 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Glass, Wood |
| Style | Transitional |
Parsons Club Level Loveseat w/Power
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige, Brown, Tan |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Contemporary |
Parsons Club Level Loveseat w/Power and Console
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Parsons Club Level Power Reclining Sofa
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Parsons Club Level Sectional
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Cupholders, Customizable, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Contemporary |
Parsons Club Level Wallsaver Recliner w/Power Brown
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Modern |
Parsons Power Reclining Sofa With Power Lumbar
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Patterson Chair
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Patterson Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Patterson Loveseat
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 71 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Patterson Ottoman
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |














