Today’s Hours Getting Hours
Parsons Power Reclining Sofa With Power Lumbar
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Lumbar, Power Recline, Reclining, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Patterson Chair
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Patterson Loveseat
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Transitional |
Patterson Loveseat
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 71 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Patterson Ottoman
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Patterson Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 37 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads |
| Style | Traditional |
Patterson Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Patterson Sofa
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered |
| Style | Contemporary |
Paula Deen 4-Seat Sectional Sofa P781632BD
| Brand | Studio C |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Paula Deen Chair and a Half P735620BD
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 42 × 36 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Paula Deen Chair P023910BD
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 32 × 39 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey, White |
| Features | Customizable, Fabric, Wood |
| Style | Traditional |














