Today’s Hours Getting Hours
Rhonda Round Leather Ottoman
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 17 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Modern |
Rhonda Square Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 17 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Modern |
Ridgebury Chairs
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 33 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Ridgebury Leather Chairs
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 33 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Leather |
| Style | Transitional |
Ridgebury Panel Arm Swivel Glider
| Brand | Bassett Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Ridgebury Swivel Glider
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 28 × 33 in |
| Brand | Bassett Furniture |
| Color | Customizable |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |














